Základy tribotechniky a tribodiagnostiky

 

 

Servis čistiacich utierok MEWA sa oplatí aj pre dielne s tromi zamestnancami

Spoločnosť MEWA,  líder na  trhu pre kompletný servis čistiacich utierok, zastrešuje svojou starostlivosťou automobilové dielne. Veronika Lipovská, konateľka spoločnosti MEWA Textil-Service SR s. r. o., je presvedčená o rentabilite kompletného servisu aj pre firmy s menej ako tromi zamestnancami.


MEWA - priemyselne_utierky


Viacnásobné použitie chráni životné prostredie a firemný účet

Špinavé vyzdvihneme, opraté a čisté opäť doručíme: Princíp viacnásobného použitia je praktický a ekologický. Inteligentný systém viacnásobného používania spoločnosti MEWA šetrí zákazníkovi organizačné náklady na obstaranie, skladovanie a logistiku, ako aj náklady spojené s dodržiavaním predpisov v oblasti životného prostredia a likvidácie odpadov. Utierky častokrát napustené olejom, mazivami alebo riedidlami spoločnosť MEWA starostlivo vyperie a následne je ich možno opäť použiť. Zvyšky sa zlikvidujú v súlade so životným prostredím. Svojím certifikátom zaručuje MEWA, že spĺňa zodpovednosť za všetky relevantné povinnosti  v oblasti likvidácie odpadu a životného prostredia, ktoré vznikajú v súvislosti s utierkami. Zákazník sa nemusí zaoberať otázkou, či zašpinený jednorazový materiál musí byť za drahé peniaze zlikvidovaný ako nebezpečný odpad. „Samozrejme, že aj pri preprave a praní čistiacich utierok pre viacnásobné použitie treba dodržiavať bezpečnostné a ekologické predpisy. Zodpovednosť za to však preberáme na seba, ako poskytovateľ služieb v textilnom priemysle,“ vysvetľuje Veronika Lipovská.


MEWA - priemyselne_utierky


MEWA - priemyselne_utierky

Čistiace utierky MEWA majú enormne silnú saciu schopnosť


MEWA - priemyselne_utierky

Čistiaca utierka MEWATEX® vás presvedčí pri použití na vašom pracovisku. Je vhodná na super jemné čistenie citlivých plôch, rovnako aj na leštenie.


Čistiace utierky na každé použitie

Textilné utierky udržujú náradie, stroje a dielňu čisté. V protiklade k väčšine papierových utierok, ktoré sa   v závislosti od druhu papiera odlišujú aj účelom použitia, pokrýva čistiaca utierka firmy MEWA široké spektrum použitia: je vhodná na utieranie olejových a vodových kvapalín, ako aj mazív alebo zvyškov farieb. V podstate všetko, čo je v dielni znečistené, môže byť vyčistené čistiacou utierkou firmy MEWA. Na to dáva firma MEWA k dispozícii aj vhodné bezpečnostné kontajnery na prepravu. Navyše možno utierky až do ich vyzdvihnutia v dielni uschovávať s úsporou priestoru, bezpečne a v súlade s právnymi predpismi.


MEWA Textil-Service SR s.r.o.,

Varšavská 29, 83102 Bratislava

Tel.: +421 2 44636097

E-mail: bratislava@mewa.skSpäť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
4 + 1 =
Odoslanie formulára

Tribotechnika_1_2019

TriboTechnika1_2019 by on Scribd