Tribotechnické listy

 

 

Ponúkame všetko, čo si zákazník váži - rýchlosť, komplexnosť a profesionalitu

LUSIK TRADE s.r.o. je gumárenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou gumových a gumokovových výrobkov. Svojim zákazníkom ponúka taktiež riešenia pre nanášanie polyuretánových povlakov na kovové ale aj nekovové výrobky ako aj samotné polyuretánové výrobky.

Gumárenská výroba pozostáva z výroby gumových, gumokovových, a polyuretánových výrobkov vo formách. Ide o výrobky ako sú pružné a tlmiace podložky, silentbloky, prechodky, stieracie lišty, prísavky, tesnenia, krúžky a iné veci, pričom nezáleží či ide o jeden kus alebo série v tisícoch kusov. Pre výrobok spracujeme návrh, výrobu a odskúšanie formy tak aby výstupný výrobok spĺňal všetky požiadavky zákazníka.

Naše výrobky sa používajú všade okolo nás. Môže to byť strojárstvo, stavebníctvo, drevárstvo, zdravotníctvo, potravinárstvo a rôzne iné odvetvia. Ponúkame možnosť uskladnenia foriem zákazníka v našich priestoroch s evidenciou a základným servisom ako sú drobné opravy a konzervácia.

 


Valce a kolesá s gumovým alebo polyuretánovým povlakom sú v praxi veľmi často najnamáhanejšie časti strojných alebo dopravných celkov. Sú vystavené veľkému počtu pracovných hodín bez nárokov na výmenu a servis. Kvalita gumového resp. polyuretánového povlaku v značnej miere pomáha predlžovať pracovnú dobu valcov a kolies a znižovať náklady na údržbu. V našej spoločnosti sa snažíme o výber optimálneho druhu povlaku tak aby kvalita a ekonomika prevádzky valcov a kolies bola pre zákazníka čo najvýhodnejšia. Veľkú rolu v životnosti povlaku zohráva prostredie v akom pracuje. Preto je dôležité vybrať povlak z vhodného druhu kaučuku a správnym spôsobom aplikovať povlak na povrch valca resp. kolesa. V tomto nám pomáha portfólio výrobcov kaučukových zmesí so svojou ponukou.
Od roku 2003 máme zavedený systém riadenia kvality podľa ISO 9001:2008. Pri plnení potrieb zákazníka sa snažíme o rýchlu a spoľahlivú dodávku kompletnej objednávky s najvyššou možnou kvalitou. Pomáhame zákazníkovi riešiť problém s pogumovaním resp. s gumovým výrobkom tak aby využil naše služby aj druhý krát, poprípade nás odporučil iným.

 

 

Text: LUSIK TRADE, s.r.o.

info@lusiktrade.sk

www.lusiktrade.sk

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
7 + 9 =
Odoslanie formulára

TriboTechnika 4/2019

TriboTechnika_4_2019 by TechPark Vydavatelstvo on Scribd