Tribotechnické listy

 

 

Super sacia sila a praktické zaobchádzanie

Profesionálne čistenie pomocou čistiacich utierok v systéme viacnásobného použitia

MEWA má už viac ako 100 rokov vedúce postavenie na trhu v segmente opakovane použiteľných čistiacich utierok. Pravidelne sa zlepšuje ich kvalita, ako aj celkový proces starostlivosti. Pri tom je dôležitým kritériom zosúladenie s individuálnymi potrebami v oblasti priemyslu a remesiel.

 

MEWA čistiace utierky pokryjú individuálnu potrebu rovnako ako i rozličné požiadavky na čistenie strojov a zariadení. Čistiace utierky na stroje od firmy MEWA sú neporaziteľné v oblasti odolnosti, sacej sily a životnosti. Dokonca i vo vlhkom stave odoláva materiál, ktorý je odolný voči roztrhnutiu a ošúchaniu, hrubým nečistotám. Sacia schopnosť je rozhodujúcim faktorom pre čistiacu utierku. Čistiaca utierka MEWATEX PLUS® saje extrémne rýchlo - až niekoľkonásobok svojej vlastnej váhy - a k jej použitiu dochádza vo všetkých oblastiach, ktoré spôsobujú silné znečistenie na citlivých povrchoch. Od sieťotlače cez techniku tvárnenia a úpravy povrchov až po jemnú mechaniku. Farebné označenie čistiacich utierok slúži aj bezpečnosti, podľa neho sa môžu čistiace utierky z rôznych oblastí vo firme MEWA oddelene prať.

 

Červené: čistiace utierky s použitím v automobilových dielňach.
Zelené: čistiace utierky s použitím v tlačiarňach.
Modré: čistiace utierky s použitím  v  podnikoch na spracovanie kovov.

 

Aby boli pre zákazníka neustále zabezpečené čisté, silne sajúce a výkonné utierky, sú utierky po každom praní precízne kontrolované.  Pri opotrebovaní sa nahrádzajú. Utierky sú dodávané a uskladňované v špeciálnych kontajneroch posúvateľných na kolieskach so vzduchotesne uzatvárateľnými vrchnákmi, ktoré sa postavia priamo tam, kde sú utierky potrebné. Tak vie každý spolupracovník, kde nájde čisté utierky.

 

 

Text a foto: MEWAbratislava@mewa.sk

www.mewa.sk

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
5 + 8 =
Odoslanie formulára

TriboTechnika 4/2019

TriboTechnika_4_2019 by TechPark Vydavatelstvo on Scribd