Tribotechnické listy

 

 

Sedem veľtrhov na MSV Brno

Tohtoročný medzinárodný strojársky veľtrh bude prebiehať v tradičnom septembrovom termíne, od 10. do 14. 9. spoločne s ním sa uskutoční ďalších šesť špecializovaných výstavných akcií: 8. medzinárodný veľtrh obrábacích a tvárniacich strojov IMT, 14. medzinárodný zlievárenský veľtrh FOND-EX, 21. medzinárodný veľtrh zváracej techniky WELDING, 4. medzinárodný veľtrh technológií pre povrchové úpravy PROFINTECH, 3. medzinárodný veľtrh plastov, pryže a kompozitov PLASTEX a 11. medzinárodný veľtrh prostriedkov osobnej ochrany, bezpečnosti práce a pracovného prostredia INTERPROTEC.

 


Termínové spojenie MSV so špecializovanými technologickými veľtrhmi nie je novinkou. V roku 2010 Veletrhy Brno reagovali na vývoj ekonomiky i prezentovaných brandží a spojenie sa osvedčilo. Firmy, ktoré sa predtým zúčastňovali Medzinárodného strojárskeho veľtrhu a špecializovaných projektov, privítali, možnosť vystavovať iba raz v roku pred širokou odbornou klientelou. Spokojní boli aj návštevníci, ktorí na jednom mieste nadviazali kontakty a získali všetky potrebné informácie - od noviniek vo výrobných technológiach cez výhodné ponuky od dodávateľov materiálov a komponentov až po problematiku bezpečnosti  práce, financovania alebo výskumu.

Slovenská účasť na MSV
Slovensko patrí, čo do počtu vystavovateľov, k najsilnešie zastúpeným krajinám. Po Nemecku prichádza na brnianske výstavisko najviac firiem práve zo Slovenska. Vlani sa na MSV prezentovalo viac ako sedemdesiat slovenských vystavovateľov vrátane firiem participujúcich  na oficiálnej expozícii Ministerstva hospodárstva SR.

 


-red-

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
7 + 9 =
Odoslanie formulára

TriboTechnika 4/2019

TriboTechnika_4_2019 by TechPark Vydavatelstvo on Scribd