Tribotechnické listy

 

 

Nový katalóg World Wide Work by MEWA

Od 1. septembra 2016 je k dispozícii nový katalóg ochranných pracovných prostriedkov MEWA, v ktorom sa spája ilúzia so skutočnosťou - so zdanlivo skutočnými obrázkami, ktoré stavajú svet práce do svetla plného fantázie. Na iluzionistických maľbách na stranách kapitol spolupracoval umelecký tím FreddArt. Na 367 stranách zákazníci nájdu všetko z ochrannej výbavy ako rukavice, topánky a oblečenie, cez softshellové bundy a doplnky až po reflexné výrobky.

 


Rýchlo nájsť vhodný produkt
Ktoré rukavice potrebujem na svoju činnosť? Kde nájdem pravé bezpečnostné topánky pre svojich mechanikov? Existuje k mojim stolárskym nohaviciam vhodná flísová bunda? Odpovede vám poskytne katalóg s približne 1800 rozličnými výrobkami, ktoré pokrývajú prakticky každú pracovnú oblasť. Okrem toho v katalógu nájdete:

Inšpirácia outfitmi:
Klienti dostanú mnohé moderné príklady kombinácií zo sveta práce, pozostávajúce z oblečenia, topánok, rukavíc a doplnkov.
Zamerané na reflexnú ochranu: nová reflexná kolekcia HiVis značky KORSAR®, ako aj mnohé ďalšie reflexné výrobky od montérok po čiapku ponúkajú na 13 stranách všetko, čo človek potrebuje na prácu počas dňa aj v noci, ale aj pri slabej viditeľnosti.
Špeciálne služby ako „topánkový manažment" alebo „vyhľadávač rukavíc": Pomáhame zákazníkom prostredníctvom tímu poradcov, ktorí zákazníkom priamo na mieste poradia pri výbere pracovných topánok, alebo s praktickým vyhľadávačom rukavíc. Toto umožňuje zákazníkom nájsť prostredníctvom jednoducho položených otázok rýchlo a nekomplikovane modely rukavíc podľa svojich potrieb.
Špeciality: Pre zváračov alebo na prácu vonku pri zimných teplotách katalóg ponúka praktické objednávacie balíčky pozostávajúce z oblečenia a príslušenstva, ktoré sú ušité na mieru zákazníkom bezprostredne podľa ich potrieb.
Katalóg si môžete objednať na webovej stránke MEWA http://www.mewa.sk/kontakt/objednaci-katalog/.

 

 

Text: MEWA

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
8 + 9 =
Odoslanie formulára

TriboTechnika 4/2019

TriboTechnika_4_2019 by TechPark Vydavatelstvo on Scribd