Tribotechnické listy

 

 

World Wide Work by MEWA: nový katalóg značkových ochranných pracovných prostriedkov

Ako sa dnes obliekajú remeselníci a odborníci v rôznych oblastiach? Prakticky. A tak bezpečne, ako to ich práca vyžaduje. Rozhodne ale nie jednotvárne. „World Wide Work by MEWA" predstavuje zákazníkom na 350 stranách celú škálu možností. V pondelok 1. septembra vyjde katalóg novej značky MEWA pre oblasť ochranných pracovných prostriedkov. V úplne novom šate predstavuje katalóg ešte viac obľúbených značiek a širší výber pre všetky odvetvia a profesie ako kedykoľvek predtým.


Novinky a bestsellery, ktoré sa postarajú o dobrú náladu

Skvelá bezpečnostná obuv britskej trendovej značky Lee Cooper, štýlové poltopánky a šnurovacie topánky vychádzajúcej značky No Risk či výnimočne ľahké športové modely značky Ducati dodajú štýl nielen v práci, ale hodia sa nepochybne aj na voľný čas. Obuvou na voľný čas je inšpirovaná aj rozšírená kolekcia značky Korsar, a to v mnohých farebných a materiálových vyhotoveniach. Dobre a vkusne chránené si zaslúžia byť aj ruky. Na vyše 50 stranách katalógu si každé odvetvie nájde správnu ochranu rúk, navyše v obľúbenej farbe. Za zmienku stoja napríklad nové modely značky Korsar s antistatickými vlastnosťami (ESD) či veľmi aktuálne zváračské rukavice.


Na kvalitu a servis sa spolieha už viac ako 60 000 zákazníkov v celej Európe

A keďže každý chce dnes dobre vyzerať aj v práci, značka „World Wide Work by MEWA" ponúka pracovné odevy od obľúbených outdoorových značiek, akú sú Lowa alebo Helly Hansen. Napríklad bundy pilotky, dlhoročný predajný hit v ponuke spoločnosti MEWA, môžete objednávať v mnohých nových farebných kombináciách od veľkosti XS až po 5XL. Napokon celý tím by mal byť predsa oblečený vhodne a pohodlne. „Mnoho dodávateľov má v ponuke len štandardnú konfekciu. Naši zákazníci si ale cenia to, že u nás nájdu skutočne širokú ponuku veľmi kvalitných tričiek, mikín, búnd, nohavíc a obuvi. A to vo všetkých možných veľkostiach, pre mužov aj pre ženy," hovorí Margharet Feldgiebel, konateľka úseku „Bezpečnosť práce" spoločnosti MEWA, a vysvetľuje ďalšie výhody jedinečnej rozmanitosti značky „World Wide Work by MEWA".

 

„Spolupracujeme s vyše 250 renomovanými výrobcami z celého sveta. Preto môžeme našim zákazníkom nezávisle poradiť a odporučiť im vždy ten najlepší produkt. Ak nie je určitý tovar k dispozícii, naši poradcovia dokážu vždy ponúknuť alternatívu. V prípade akútnej potreby daného tovaru tak zákazníkom odpadajú dlhé čakacie lehoty." Tejto nezávislej službe spoločnosti MEWA dôveruje viac ako 60 000 zákazníkov v 15 európskych krajinách.

 

 

Text: MEWA Textil-Service SR s.r.o.


Varšavská 29
831 02   Bratislava

Tel.: +421 2 44636097
Fax: +421 2 44462908
bratislava@mewa.sk

www.mewa.sk

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
8 + 9 =
Odoslanie formulára

TriboTechnika 4/2019

TriboTechnika_4_2019 by TechPark Vydavatelstvo on Scribd